Privātuma politika

Privātuma politika

SIA “Jaunciema osta”apņemas nodrošināt jūsu, https://sproge.lv (turpmāk – Mājaslapa) apmeklētāja, personas datu aizsardzību un privātumu saskaņā ar:

  • Eiropas Parlamenta un padomes 2016.gada 27.aprīļa Regulas 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) prasībām;
  • citiem Latvijas Republikā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem personas datu apstrādes un privātuma jomā;
  • saskaņā ar šo Privātuma politiku.

Ar šo Privātuma politiku SIA “Jaunciema osta” sniedz jums informāciju par tās veiktās personas datu apstrādes principiem, veidiem, nolūkiem, apjomiem, nosacījumiem un termiņiem, kā arī par jūsu tiesībām saistībā ar mūsu veikto personas datu apstrādi.

Kas ir Sīkdatnes

Sīkdatnes ir mazi informācijas faili, kurus jūsu pārlūkprogrammā saglabā jūsu datora cietajā diskā. Tos bieži izmanto kā tīmekļa vietņu mehānismu, kas atceras noderīgu informāciju, piemēram, jūsu pieslēgšanās informāciju, un var veicināt tīmekļa vietnes navigācijas ērtību.

Mūsu sīkdatnes nevar identificēt jūs personīgi. Sīkdatnes uzkrāj tādu informāciju kā IP adrese, izmantotās ierīces veids, izmantotā pārlūkprogramma, aktivitāte Mājaslapā un apmeklētās tīmekļa vietnes.

Kā Mēs Izmantojam Sīkdatnes

Mājaslapā tiek izmantotas vairāku veidu sīkdatnes dažādiem mērķiem:

  • Nepieciešamās sīkdatnes: Sīkdatnes tiek izmantotas, lai nodrošinātu Mājaslapas darbību, tai skaitā, ļautu jums izmantot mūsu pakalpojumus un pieslēgties savam kontam. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, balstoties uz mūsu leģitīmo interesi nodrošināt Mājaslapas darbību un sniegt jums pakalpojumus. Nepieciešamās sīkdatnes tiek saglabātas, līdz jūs aizverat savu pārlūkprogrammu, t.i., līdz sesijas beigām.
  • Analītiskās/veiktspējas sīkdatnes: Sīkdatnes ļauj mums atpazīt un saskaitīt Mājaslapas apmeklētāju skaitu, un redzēt, kā šie apmeklētāji pārvietojas Mājaslapā. Šo sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir mūsu leģitīmā interese uzlabot Mājaslapas darbību, piemēram, nodrošinot meklēšanas opciju. Analītiskās/veiktspējas sīkdatnes tiek glabātas jūsu iekārtā pastāvīgi.
  • Funkcionālās sīkdatnes: Sīkdatnes ļauj Mājaslapai atcerēties jūsu izvēlētos uzstādījumus un veiktās izvēles, kas ļauj ērtāk lietot Mājaslapu, piemēram, ka vēlaties palikt pierakstījies Mājaslapā. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, balstoties uz mūsu leģitīmo interesi nodrošināt, uzlabot un padarīt ērtu Mājaslapas lietošanu. Funkcionālās sīkdatnes tiek glabātas jūsu iekārtā pastāvīgi.
  • Mērķa/reklāmas sīkdatnes: Sīkdatnes tiek izmantotas, lai piefiksētu jūsu veikto Mājaslapas apmeklējumu, jūsu apmeklētās tīmekļa vietnes un saites, ko esat izmantojis, ar mērķi piedāvāt un attēlot jūsu interesēm atbilstošus mūsu vai mūsu sadarbības partneru produktus vai pakalpojumus. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, balstoties uz jūsu piekrišanu. Apmeklējot Mājaslapu un izmantojot mūsu sniegtos pakalpojumus, jūs piekrītat, ka tiek izmantotas mērķa/reklāmas sīkdatnes. Mērķa/reklāmas sīkdatnes tiek glabātas, līdz jūs savā pārlūkprogrammā dzēsīsiet sīkdatnes.

Sīkdatnes apstrādājam un saņemam mēs un mūsu sadarbības partneri, kuri nodrošina Mājaslapas darbību, apkopo un analizē jūsu darbību Mājaslapā. Sīkdatņu informācija netiek nodota ārpus Eiropas Savienības un EEZ.

Kā Ierobežot un Izdzēst Sīkdatnes

Ja jūs vēlaties ierobežot, bloķēt vai izdzēst sīkdatnes, tad šāda iespēja ir nodrošināta, mainot jūsu lietotās pārlūkprogramma iestatījumus. Jūs nevarat atteikties no nepieciešamo un funkcionālo sīkdatņu izmantošanas, jo bez tām nav iespējams nodrošināt Mājaslapas funkcionēšanu. Arī no analītisko sīkdatņu izmantošanas jūs nevarat atteikties, jo tās ir nepieciešamas, lai mēs uzlabotu Mājaslapas darbību.

Mēs izmantojam Google Analytics pakalpojumus. Jūs varat atteikties no to izmantošanas, lejupielādējot un instalējot papildrīku Google Analytics Opt-out Browser Add-on.

Lai iegūtu vispārīgu papildinformāciju par sīkdatnēm un uzzinātu, kā tos pārvaldīt, lūdzam iepazīties ar informāciju www.aboutcookies.org .

Izmaiņas Privātuma Politikā

Mums ir tiesības jebkurā laikā veikt izmaiņas Privātuma Politikā, publicējot tās Mājaslapā. Jebkura Privātuma Politikas versija, kas publicēta Mājaslapā, aizstāj visas iepriekšējās Privātuma Politikas versijas un stājas spēkā nekavējoties pēc to publicēšanas.

Kontaktinformācija

Ja Jums rodas kādi jautājumi, komentāri vai pieprasījumi saistībā ar Privātuma Politiku, sazinieties ar mums:

SIA “Jaunciema osta”
Raunas iela 20A - 14,
Rīga, LV-1039,
Latvija,
tālr.: +371 26421808,
e-pasts: infinitybox@inbox.lv.

Jums ir tiesības vērsties arī Latvijas Republikas nacionālās fizisko personu datu aizsardzības iestādē:

Datu Valsts Inspekcija

Blaumaņa iela 11/13-15, Rīga, Latvija, LV-1011, tālr.: +371 67223131, e-pasts: info@dvi.gov.lv.