Preču atgriešana un atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no iegādātajām precēm 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas, atsūtot tās pa uz adresi: Jaunciema gatve 147 – 003, Rīga, LV-1023. Precēm jābūt neatvērtām, nelietotām un nesabojātām, un sūtījumam jāpievieno izdrukāts pasūtījuma apstiprinājums. Preču atgriešanas piegādes izmaksas sedz klients.

Pārliecinoties, ka atpakaļ atgrieztās preces ir neatvērtas, nelietotas un nesabojātas, SIA “Jaunciema osta” veiks naudas atmaksu uz maksātāja kontu 7 dienu laikā no dienas, kad būs saņemtas atgrieztās preces, taču atsevišķos gadījumos naudas atmaksa var aizņemt līdz 14 dienām.

Pārdevējs apliecina, ka pasūtījumā ietvertās preces, kad tiek gatavotas piegādei, tiek atbilstoši un rūpīgi iesaiņotas. Gadījumā, ja, saņemot piegādi, jūs konstatējat bojājumus ārējā iepakojumā vai preču iztrūkumu saskaņā ar preču pasūtījuma pavaddokumentu, jums ar fotoattēla palīdzību nekavējoties jāpiefiksē nepilnības un jāinformē par gadījumu pārdevējs. Pārdevējs pieņems sūdzību saistībā ar piegādi, ja rakstīsiet uz e-pastu infinitybox@inbox.lv nekavējoties, bet ne vēlāk kā 7 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. Ja iesniegsiet informāciju vēlāk kā 7 dienas pēc pasūtījuma saņemšanas, pretenzijas par zaudējumu atlīdzību netiks izskatītas.