Indra Sproģe

Indras personību raksturo absolūts dāsnums; domāšana globālos parametros un tai pat laikā dziļi lokāli ieinteresēti, reaģējot uz konkrētām problēmām. Viņa kopā ar saviem domubiedriem spēj pat nelielu projektu “pacelt” daudzveidīgos “augstumos” – tiek filmēts ziemā, vasarā, strādāts dažādos materiālos, izmantojot krāsas, plastilīnu, smiltis, sniegu, uguni… Un, protams, mūzika, animācija, dažādas valodas, neparasti izteiksmes veidi! Mēdz teikt: “Tas ir MILJONS!” Tieši tā – Indras radošums un starojošā dvēsele – tas mums ir MILJONS!

Silvija Tretjakova, LNB

Talants – prasme paraudzīties uz parasto neparasti + mērķtiecība + amata profesionālās kvalitātes līdz mirdzumam.
Orientieris – gaismas avots, skolas, ģimene, pieredze, ceļojumi laikā un telpā, līdz zināšanas un emocionalitāte var vienoties nepieciešamajā tonalitātē.
Pārliecība – detaļa, mirklis, mazumiņš vienlīdz vērtīgs kā kopums, mūžīgums, lielums.
TOP gleznas, izstādes, plakāti, teksti, fotogrāfijas, grāmatas, filmas, kuras miljons reižu skatāmas, pētāmas, klausāmas, dziedamas, meklējamas. Dāsnums ar skatu rītdienā. Un tālāk.

Ingrīda Burāne, mākslas vēsturniece

Izcila ilustrātore, režisore un kustīgo bilžu pavēlniece.

Aleksejs Naumovs, gleznotājs

Indras īpašā spēja (es teiktu – viena no) ir paskatīties uz ierastām lietām pārsteidzošā veidā. Mēs it kā visi zinājām, kas ir alfabēts, bet tad nāca Indra, un nu šim vārdam ir pavisam citu dzīvība, jēga un asociācijas.
Tā ir spēja, kuras reizēm pietrūkst mums ikdienas dzīvē – saskatīt pārsteidzošo ierastajā, raksturīgo vienmuļajā un dzīvo – šķietami nedzīvajā. Caur ko nu vieglāk atrodam radošo un fantastisko arī sevī un ap sevi.
Alfabēts, Miljons, Bezgalība, Reizesrēķins, Kalendārs un Degunlācis, galu galā - Epilogs un Prologs – tā visa ir “Indras pasaule”, kura tagad kļuvusi arī par daļu no mūsējās.

Ingurds Lazdiņš, arhitekts

Indra ir nerimstošas radošas enerģijas uzlādēta personība, kurai piemīt spēja iegriezt un iedvesmot it visus apkārt esošos pozitīviem varoņdarbiem. Tā vietā, lai spoguļotos sevī, viņa pamanās veidot vispārcilvēciskus, emocionālus, saturīgus un izglītojošus projektus, kuri allaž trāpa mērķī. Talantīgi un precīzi.

Ilizane Grīnberga, pasniedzēja RDMV

Indra Sproģe savus darbus bērniem ir spējusi pasniegt nevis no pieauguša cilvēka pilna auguma skatupunkta, bet it kā spēlējoties kopā ar mazajiem rotaļu biedriem un kļūstot par izzinošas spēles līdzdalībnieci.
Indras Sproģes darbi ir lielisks palīgs vecākiem un audzinātājiem, ievadot bērnus skaitļu un burtu pasaulē jautri un rotaļīgi, tai pat laikā nevienkāršojot uzdevumu. Koncentrēšanās un pacietība tiek apbalvota ar fantāziju rosinošiem tēliem.
Indras talants un radošums saviem mazajiem sekotājiem ir radījis krāšņu, daudzdimensionālu pasauli, piepildot to gan muzikāli, gan vizuāli.
Ļausim saviem bērniem tajā ieiet!

Sarmīte Pīka, uzņēmēja

Indra Sproģe ir māksliniece. It visā. Arī dzīvē.
Mani vienmēr ir uzlādējusi Indras spēja degt par kādu lietu. Ja viņa kaut ko ieņem galvā, tad to arī īsteno, pat ilgstoši neiznākot ārā no savas radošās celles. Lai arī brīžiem šķiet, ka Indra ir ne no šīs pasaules un tikai lidinās savās radošajās idejās, viņas lielās darbaspējas pierāda pretējo. Viņa ir darbaholiķe – šī vārda labākajā nozīmē. Un prieks, ka Indra visu laiku meklē jaunus izpausmes veidus un aug radošā ziņā. Indra iet dziļumā, un par to ir prieks.

Vintra Vilcāne, žurnāliste

Indra reizēm pazūd. Cikliski. Nav un viss. Nezvana. Nenāk. Tad ir skaidrs. Top jauns projekts, viņa ir citā adrelīna līmenī, kur nav svarīgi, kāda kleita mugurā. Jārada. Indra ir laimīgā. Viņai ir Miljons. Visāds miljons. Gan tāds, gan šitāds. Es arī gribētu. Bet to jau nopelna citādāk.

Lolita Sapata